Exkluzivní pojetí party stanů v netradičním designu.

Pagoda Profi, Pagoda Light a Hexagon.

Pagody jsou využívány pro VIP akce pro svoji jedinečnost, pro prezentační akce kvůli své praktičnosti a jsou také alternativou v případě potřeby menší plochy (od 25 m2: po 80 m2) oproti klasickým party stanům.

PÁRTY STANY

PAGODY

NAFUKOVACÍ STANY

NŮŽKOVÉ STANY

STANOVÉ SKLADY

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pagoda Profi

Stan typu Pagoda Profi je určen nejen pro krátkodobé užití (1 denní akce), ale i pro vícedenní akce. Použitý profil 95 × 47 mm zaručuje stabilitu stanu. Pagoda Profi nabízíme v rozměru 5 × 5 m. Jednotlivé pagody lze vzájemně spojovat a kombinovat. V případě zájmu o větší rozměr stanu doporučujeme verzi Hexagon nebo širokou nabídku klasických party stanů se sedlovou střechou.

Možnosti využití party stanu:

roadshow, firemní akce, veletržní stánky, kulturní akce, otevírání nových provozů, rauty, festivaly, obecní slavnosti, sportovní akce, volební kampaně, svatby, oslavy..

Pagoda Light

Stan typu Pagoda light je určen pouze pro krátkodobé užití – 1 denní akce. Jeho výhodou je zejména jeho rychlá montáž – do 30 minut a jednoduchý transport, tedy i nižší náklady na pronájem stanu. Stabilita stanu je zajištěna použitým profilem 40 × 40 mm. Pagoda Light nabízíme v rozměru 5 × 5 m. Jednotlivé pagody lze vzájemně spojovat a kombinovat. V případě zájmu o větší rozměr stanu doporučujeme verzi Hexagon nebo širokou nabídku klasických party stanů se sedlovou střechou.

Možnosti využití party stanu:

roadshow, firemní akce, veletržní stánky, kulturní akce, otevírání nových provozů, rauty, festivaly, obecní slavnosti, sportovní akce, volební kampaně, svatby, oslavy.

Pagoda Hexagon

Pagoda s označením Hexagon je disponuje šestiúhelníkovou konstrukcí, která svým netradičním designem poutá pozornost u všech typů akcí. Hexagon je určen nejen pro krátkodobé užití (1 denní akce), ale i pro vícedenní akce. Použitý profil 95x47 mm zaručuje stabilitu stanu. Hexagon nabízíme v délce stěny 5 m, délka v diagonále 10 m – celková plocha Hexagonu je 67 m2. V případě zájmu o větší rozměr stanu doporučujeme širokou nabídku klasických party stanů se sedlovou střechou.

Možnosti využití party stanu:

roadshow, firemní akce, veletržní stánky, kulturní akce, otevírání nových provozů, rauty, festivaly, obecní slavnosti, sportovní akce, volební kampaně, svatby, oslavy.

Technické parametry:
Profi Light Hexagon
šířka stanu: 5 m 5 m šířka stěny 5 m
délka: 5 m 5 m diagonála 10 m
výška stanu: 4,9 m  4,3 m 4,9 m
výška stanu v okapu 2,25 m 2,5 m 2,25 m
barva stanu: bílá bílá bílá
možnost používání: celoročně, do rychlosti větru 72 km/h celoročně, do rychlosti větru 30 km/h celoročně, do rychlosti větru 72 km/h
požadavky: nutnost kotvení nutnost kotvení nutnost kotvení

Doporučujeme přiobjednat

Ke stanům doporučujeme přiobjednat následující příslušenství.

s

Jak odhadnout potřebný rozměr stanů?

Pro kalkulaci správného výběru rozměru party stanu, doporučujeme počítat na 1 osobu 1 m2. Rozhodující je také další využití prostoru party stanu – catering, podium, promítací plátno pro prezentaci apod.

Proč párty stany od nás?

Párty stany se sedlovou střechou patří mezi nejoblíbenější pártystany na trhu.

Stabilita

Narozdíl od konkurence nabízíme párty stany z profilů 100×150 mm. Tím je zajištěna maximální stabilita a bezpečí.

Upoutávka 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Upoutávka 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ukázky použití pártystanů Pagoda

Inspirujte se, jak se dají párty stany pagoda profi, pagoda light a hexagon použít

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Prosíme o pečlivé vyplnění formuláře a budeme se tešit na spolupráci.


10
10


Share This